| Υψος | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βάθος | προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 500kgs/ράφι-2500kgs/ράφι |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλής ποιότητας ράφι αποθήκευσης παλετών |
| Υλικό | ατσάλι |
| Τύπος | Φυλάκιο παλέτων |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Finish | Powder Coated |
|---|---|
| Size | Customized |
| Width | Customized |
| Assembly Required | Yes |
| Packing | Carton Packing |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαίτές σας |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαίτές σας |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρήση | Ράφι αποθήκης |
| Χωρητικότητα βάρους | 1000kg-3000kg |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Number Of Levels | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυπική συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Τύπος | Φυλάκιο παλέτων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα βάρους | 1000KG-5000KG/ΑΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ |
| Πλάτος | 900-1500 mm |
| Υψος | 3000mm12000mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυπική συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 550 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυπική συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 550 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |