| Height | Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Capacity | 500kgs/shelf-2500kgs/shelf |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| Typ | stojak na palety |
|---|---|
| Tworzywo | Metal |
| Kolor | Dostosowane |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Finish | Powder Coated |
|---|---|
| Size | Customized |
| Width | Customized |
| Assembly Required | Yes |
| Packing | Carton Packing |
| Rozmiar | Dostosowane zgodnie z Twoim wymaganiem |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane zgodnie z Twoim wymaganiem |
| Tworzywo | Stal |
| Używać | Stojak magazynowy |
| Pojemność wagowa | 1000 kg-3000 kg |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Number Of Levels | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 500 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Typ | stojak na palety |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | 1000 KG-5000 KG/NA POZIOM |
| Szerokość | 900 mm-1500 mm |
| Wysokość | 3000mm-12000mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |