| Type | heavy duty racks |
|---|---|
| Material | Steel |
| Weight Capacity | 1000kg-3000kg |
| Width | Customized |
| Height | Customized |
| Prcustomizeoduct size | customize |
|---|---|
| color | customize |
| Oem | Yes |
| Finish | Powder Coated |
| Other Name | Industrial Pallet Rack Shelving |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Scale | Heavy Duty |
| Capacity | 500-5000kg/layer,customized |
| Size | W2700*D1200*3500 /Customized |
| Height | 3000-10000mm,customized |
| Typ | stojak paletowy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | 350 ~ 800 kg/warstwa |
| Szerokość | Dostosowane |
| Wysokość | Dostosowane |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Aplikacja | Magazyn, supermarket, logistyka, handel elektroniczny itp. |
| Skala | Ciężki obowiązek |
| Warstwa stojowa | Można dostosować |
| Pojemność wagowa | 1000 KG-300 KG |
| Use | Industrial Warehouse Storage |
|---|---|
| Assembly Required | Yes |
| Height | Customized |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Packing | Carton Packing |
| Size | Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Capacity | 500kgs-4000kgs/shelf |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Size | Customized |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |