| Type | heavy duty racks |
|---|---|
| Material | Steel |
| Weight Capacity | 1000kg-3000kg |
| Width | Customized |
| Height | Customized |
| Μέγεθος Prcustomizeoduct | Προσαρμόζω |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόζω |
| ΚΑΕ | Ναί |
| Φινίρισμα | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη |
| Άλλο όνομα | Βιομηχανική παλέτα ράφι ράφι |
| Τύπος | Παλέτα |
|---|---|
| Κλίμακα | Βαρύ καθήκον |
| Ικανότητα | 500-5000kg/στρώμα, προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | W2700*D1200*3500 /προσαρμοσμένο |
| Υψος | 3000-10000mm, προσαρμοσμένο |
| Τύπος | παλέτα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα βάρους | 350 ~ 800kg/στρώμα |
| Πλάτος | Προσαρμοσμένο |
| Υψος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Ατσάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αποθήκη, σούπερ μάρκετ, εφοδιαστική, ηλεκτρονικό εμπόριο κ.λπ. |
| Κλίμακα | Heavy Duty |
| Στρώμα σχήματος | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Χωρητικότητα βάρους | 1000KG-300KG |
| Χρήση | Αποθήκευση βιομηχανικής αποθήκης |
|---|---|
| Απαιτείται συναρμολόγηση | Ναί |
| Υψος | προσαρμοσμένος |
| Ρυθμιζόμενα ράφια | Ναί |
| Χρήση | Αποθήκη, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, βιομηχανία, ψυχρή αποθήκευση |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Packing | Carton Packing |
| Size | Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Capacity | 500kgs-4000kgs/shelf |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Size | Customized |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυπική συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 550 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυπική συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 550 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |