| Type | heavy duty racks |
|---|---|
| Material | Steel |
| Weight Capacity | 1000kg-3000kg |
| Width | Customized |
| Height | Customized |
| PRCUSTOMIZYODUCT -grootte | Aanpassen |
|---|---|
| Kleur | Aanpassen |
| OEM | Ja |
| Finish | Bedekt met poeder |
| Andere naam | Industriële pallet rek rekken |
| Type | Pallet -racking |
|---|---|
| Schaal | Zware dienst |
| Capaciteit | 500-5000 kg/laag, aangepast |
| Maat | W2700*D1200*3500 /Aangepast |
| Hoogte | 3000-10000mm, aangepast |
| Type | pallet -racking |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewicht capaciteit | 350 ~ 800kg/laag |
| Breedte | Aangepast |
| Hoogte | Aangepast |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Sollicitatie | Magazijn, supermarkt, logistiek, e-commerce, etc. |
| Schaal | Zwaar uitgevoerd |
| Laag | Kan worden aangepast |
| Gewicht capaciteit | 1000KG-300KG |
| Gebruik | Industriële magazijnopslag |
|---|---|
| Montage vereist | Ja |
| Hoogte | aangepast |
| Verstelbare planken | Ja |
| Gebruik | Magazijn, auto -onderdelen, industrie, koude opslag |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Packing | Carton Packing |
| Size | Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Capacity | 500kgs-4000kgs/shelf |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Size | Customized |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |