| Verstelbare planken | Ja |
|---|---|
| Applicatie | Magazijn, supermarkt, logistiek, e-commerce, etc. |
| Roestbestendig | Ja |
| Breedte | aangepast |
| Finish | Poedercoating |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Gewichtscapaciteit | 350 ~ 600 kg/laag |
| Maat | Aangepast |
| Verstelbare planken | Ja |
|---|---|
| Hoogte | aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Finish | Bedekt met poeder |
| Montage vereist | Ja |
| Type | Boutloze plank en rekken |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Gewichtscapaciteit | 1000 kg-5000 kg |
| Breedte | Aangepast |
| Type | gemiddeld dienst rek |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gebruik | Opslag |
| Laadvermogen | 200kg-500kg/laag |
| Kleur | Aangepast |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functies | Stevig, veelzijdig, ruimtebesparend |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren |
| Type | Supermarktrek |
| Applicatie | Magazijn, supermarkt, logistiek, e-commerce, etc. |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | aangepast |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Finish | Poedercoating |
| Materiële dikte | Volgens de laadcapaciteit |
|---|---|
| Montage vereist | Ja |
| Functie | Verstelbaar, monteren |
| Aantal planken | 5 |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Functie | Palletopslagrek van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Kleur | Oranje/blauw/grijs/groen/aangepast |
| Diepte | aangepast |
| Materiaal | staal |
| Gebruik | Magazijn, auto -onderdelen, industrie, koude opslag |