| Dimensie | aangepast |
|---|---|
| Type | zeer smalle gangrekken |
| Las | Robotlassen/staal opgerold |
| Kleur | aangepast |
| Titel | Zeer smal gangpad reksysteem |
| Finish | Vermogenscoating |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | 1000-2000 kg |
| Kleur | aangepast |
| Trefwoord | Smalle gangpalletplank |
| Toepassingsomgeving | Magazijnoplossingen, goederenopslagrek |
| ZE | Aangepast |
|---|---|
| Gewicht capaciteit | 1000-2000 kg |
| Materiaal | Metaal, koud opgerold staal, staal |
| Toepassingsomgeving | Magazijnoplossingen, goederenopslagrek |
| Type | Magazijnrek, VNA -palletrek |
| Productnaam | Zware smalle gangpad rekken |
|---|---|
| Gewicht capaciteit | 1000-2000 kg |
| Type | Magazijnrek, VNA -palletrek |
| Finish | Vermogenscoating |
| Trefwoord | Smalle gangpalletplank |
| Functie | Corrosiebescherming, zwaar, duurzaam |
|---|---|
| ZE | aangepast |
| Kleur | aangepast |
| Toepassingsomgeving | Magazijnoplossingen, goederenopslagrek |
| Productnaam | Zware smalle gangpad rekken |
| Toepassingsomgeving | Magazijnoplossingen, goederenopslagrek |
|---|---|
| Functie | Corrosiebescherming, zwaar, duurzaam |
| Productnaam | Zware smalle gangpad rekken |
| Materiaal | Metaal, koud opgerold staal, staal |
| Gewichtscapaciteit | 1000-2000 kg |
| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 450 ton per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 5-15 werkdagen 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |