| Hoogte | aangepast |
|---|---|
| Diepte | aangepast |
| Capaciteit | 500 kg/plank-2500kgs/plank |
| Functie | Palletopslagrek van hoge kwaliteit |
| Materiaal | staal |
| Type | palletrek |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Aangepast |
| Maat | Aangepast |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
| Finish | Powder Coated |
|---|---|
| Size | Customized |
| Width | Customized |
| Assembly Required | Yes |
| Packing | Carton Packing |
| Maat | Aangepast volgens uw vereiste |
|---|---|
| Kleur | Aangepast volgens uw vereiste |
| Materiaal | Staal |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Gewicht capaciteit | 1000 kg-3000kg |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Number Of Levels | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 500 ton per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Type | palletrek |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewicht capaciteit | 1000KG-5000KG/PER NIVEAU |
| Breedte | 900 mm-1500 mm |
| Hoogte | 3000mm12000mm |
| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |