| Height | Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Capacity | 500kgs/shelf-2500kgs/shelf |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| تایپ کنید | قفسه پالت |
|---|---|
| مواد | فلز |
| رنگ | سفارشی |
| اندازه | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادراتی |
| Finish | Powder Coated |
|---|---|
| Size | Customized |
| Width | Customized |
| Assembly Required | Yes |
| Packing | Carton Packing |
| اندازه | مطابق با نیاز شما سفارشی شده است |
|---|---|
| رنگ | مطابق با نیاز شما سفارشی شده است |
| مواد | فولاد |
| استفاده کنید | انبار |
| ظرفیت وزن | 1000kg-3000kg |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Number Of Levels | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی صادرات استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت | t/t |
| قابلیت ارائه | 500 تن در ماه |
| محل منبع | چین |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| تایپ کنید | قفسه پالت |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| ظرفیت وزن | 1000 کیلوگرم - 5000 کیلوگرم / در هر سطح |
| عرض | 900mm-1500mm |
| ارتفاع | 3000mm-12000mm |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی صادرات استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت | t/t |
| قابلیت ارائه | 550 تن در ماه |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی صادرات استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت | t/t |
| قابلیت ارائه | 550 تن در ماه |
| محل منبع | چین |