| Height | Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Capacity | 500kgs/shelf-2500kgs/shelf |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| Tip | Palet rafı |
|---|---|
| Malzeme | maden |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat ambalajı |
| Finish | Powder Coated |
|---|---|
| Size | Customized |
| Width | Customized |
| Assembly Required | Yes |
| Packing | Carton Packing |
| Boyut | Gereksiniminize göre özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk | Gereksiniminize göre özelleştirilmiş |
| Malzeme | Çelik |
| Kullanmak | Depo rafı |
| Ağırlık kapasitesi | 1000kg-3000kg |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Number Of Levels | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 500 ton |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Tip | Palet rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık kapasitesi | 1000KG-5000KG/SEVİYE BAŞINA |
| Genişlik | 900mm-1500mm |
| Yükseklik | 3000mm-12000mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 550 ton |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 550 ton |
| Menşe yeri | ÇİN |