| Τύπος | Παλέτα |
|---|---|
| Κλίμακα | Βαρύ καθήκον |
| Ικανότητα | 500-5000kg/στρώμα, προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | W2700*D1200*3500 /προσαρμοσμένο |
| Υψος | 3000-10000mm, προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Ράφι και ράφια χωρίς μπουλόνια |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία διάβρωσης |
| Χωρητικότητα βάρους | 1000 kg-5000 kg |
| Πλάτος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Ράφια χωρίς μπουλόνια / πριτσίνια |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι |
| Χρήση | Ράφι αποθήκης |
| Χωρητικότητα βάρους | 350 ~ 600kg/στρώμα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εύκολο στον καθαρισμό | Ναί |
| Πάχος υλικού | Σύμφωνα με τη χωρητικότητα φόρτωσης |
| Μεταχειρισμένος | Ράφι αποθήκης |
| Ρυθμιζόμενα ράφια | Ναί |
| Πάχος υλικού | Σύμφωνα με τη χωρητικότητα φόρτωσης |
|---|---|
| Απαιτείται συναρμολόγηση | Ναί |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμιζόμενο, συναρμολογήστε |
| Αριθμός ράφια | 5 |
| Τύπος | Ράφια χωρίς μπουλόνια / πριτσίνια |
| Μέγεθος Prcustomizeoduct | Προσαρμόζω |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόζω |
| ΚΑΕ | Ναί |
| Φινίρισμα | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη |
| Άλλο όνομα | Βιομηχανική παλέτα ράφι ράφι |
| Τύπος | Παλέτα |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία διάβρωσης |
| Βάθος | 1.5-2.5mm |
| Χωρητικότητα βάρους | 1000-5000kgs |
| Τύπος | Ράφια χωρίς μπουλόνια / πριτσίνια |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία διάβρωσης |
| Χωρητικότητα βάρους | 350 ~ 800kg/στρώμα |
| Πλάτος | Προσαρμοσμένος |
| Μεταχειρισμένος | Ράφι αποθήκης |
|---|---|
| Χωρητικότητα βάρους | 100kg-500kg/ανά στρώμα |
| Φινίρισμα | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Κατάλληλο για εσωτερική/εξωτερική χρήση | Εσωτερικός |
| Υψος | προσαρμοσμένος |
| Υψος | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Ευέλικτη χρήση | Ναί |
| Απαιτείται συναρμολόγηση | Ναί |
| Πάχος υλικού | Σύμφωνα με τη χωρητικότητα φόρτωσης |
| Κατάλληλο για εσωτερική/εξωτερική χρήση | Εσωτερικός |