| Type | Pallet -racking |
|---|---|
| Schaal | Zware dienst |
| Capaciteit | 500-5000 kg/laag, aangepast |
| Maat | W2700*D1200*3500 /Aangepast |
| Hoogte | 3000-10000mm, aangepast |
| Type | Boutloze plank en rekken |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Gewichtscapaciteit | 1000 kg-5000 kg |
| Breedte | Aangepast |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Gewichtscapaciteit | 350 ~ 600 kg/laag |
| Maat | Aangepast |
| Afmetingen | Aangepast |
|---|---|
| Eenvoudig schoon te maken | Ja |
| Materiële dikte | Volgens de laadcapaciteit |
| Gebruikt | Magazijnrek |
| Verstelbare planken | Ja |
| Materiële dikte | Volgens de laadcapaciteit |
|---|---|
| Montage vereist | Ja |
| Functie | Verstelbaar, monteren |
| Aantal planken | 5 |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| PRCUSTOMIZYODUCT -grootte | Aanpassen |
|---|---|
| Kleur | Aanpassen |
| OEM | Ja |
| Finish | Bedekt met poeder |
| Andere naam | Industriële pallet rek rekken |
| Type | Pallet -racking |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Diepte | 1.5-2,5 mm |
| Gewichtscapaciteit | 1000-5000kgs |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Gewichtscapaciteit | 350 ~ 800kg/laag |
| Breedte | Aangepast |
| Gebruikt | Magazijnrek |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-500kg/per laag |
| Finish | Poedercoating |
| Geschikt voor gebruik binnen/buiten | Binnen- |
| Hoogte | aangepast |
| Hoogte | aangepast |
|---|---|
| Veelzijdig gebruik | Ja |
| Montage vereist | Ja |
| Materiële dikte | Volgens de laadcapaciteit |
| Geschikt voor gebruik binnen/buiten | Binnen- |