| Breedte | Aangepast |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-500kg/per laag |
| Montage vereist | Ja |
| Materiële dikte | Volgens de laadcapaciteit |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Lengte | Aangepast |
|---|---|
| Oorsprong | Jiangsu, China |
| Niveau | 2-3 niveaus |
| Materiaal | staal |
| Maat | Klantgrootte |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Adjustable Shelves | Yes |
| Easy To Clean | Yes |
| Number Of Shelves | 5 |
| Rust Resistant | Yes |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Type | gemiddeld dienst rek |
| Gewicht capaciteit | 300-600 per laag |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | Aangepast |
|---|---|
| Kleur | Zwart/oranje/blauw/grijs/groen/aangepast |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-500kg/per laag |
| Aantal planken | 5 |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Kleur | Aanpassen |
|---|---|
| Productspecificatie | Aanpassen |
| Werkingsgebied | Warehouse Drive in palletrekken |
| Voordelen | Economische, eenvoudige, hoge dichtheid |
| Stijl | Industrieel |
| Type | gemiddeld dienst rek |
|---|---|
| Materiaal | Q235B staal |
| Gebruik | Opslag |
| Diepte | Aangepast |
| Breedte | Aangepast |
| Gewichtscapaciteit | 500-5000kg |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
| Schaal | Zware dienst |
| Oppervlakte -afwerking | Poedercoated en gegalvaniseerd |
| Type | Vrijdragen |
|---|---|
| Materiaal | Koud gerolde staal van hoge kwaliteit |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Gebruik | Magazijn, auto -onderdelen, industrie, koude opslag |
| Kleur | Aangepast (reg AR -kleuren zijn oranje, blauw en zilvergrijs) |
| Type | palletrek |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewicht capaciteit | Aangepast |
| Gebruik | Magazijn, supermarkt, logistiek, e-commerce, etc. |
| Kleur | Blauw, grijs of oranje, aangepast |