| Szerokość | Dostosowane |
|---|---|
| Pojemność wagowa | 100 kg-500 kg/na warstwę |
| Wymagany montaż | Tak |
| Grubość materiału | Według pojemności ładowania |
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
| Długość | Dostosowane |
|---|---|
| Pochodzenie | Jiangsu, Chiny |
| Poziom | 2-3 poziomy |
| Tworzywo | stal |
| Rozmiar | Wielkość klienta |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Adjustable Shelves | Yes |
| Easy To Clean | Yes |
| Number Of Shelves | 5 |
| Rust Resistant | Yes |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Typ | Stojak na średnich obowiązkach |
| Pojemność wagowa | 300-600 za warstwę |
| Używać | Stojak magazynowy |
| Tworzywo | Stal |
| Szerokość | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor | Czarny/pomarańczowy/niebieski/szary/zielony/dostosowany |
| Pojemność wagowa | 100 kg-500 kg/na warstwę |
| Liczba półek | 5 |
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
| color | customize |
|---|---|
| Product Specification | customize |
| Scope | Warehouse drive in pallet racking |
| Advantages | economical, simple, high density |
| Style | Industrial |
| Typ | Stojak na średnich obowiązkach |
|---|---|
| Tworzywo | Q235b Stal |
| Używać | Składowanie |
| Głębokość | Dostosowane |
| Szerokość | Dostosowane |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Scale | Heavy Duty |
| Surface Finish | Powder Coated And Galvanized |
| Typ | Wspornik |
|---|---|
| Tworzywo | Wysokiej jakości stal na zimno |
| Używać | Stojak magazynowy |
| Stosowanie | Magazyn, części samochodowe, przemysł, chłód |
| Kolor | Dostosowane (kolory regularne to pomarańczowy, niebieski i srebrny szary) |
| Typ | stojak na palety |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | Dostosowane |
| Stosowanie | Magazyn, supermarket, logistyka, handel elektroniczny itp. |
| Kolor | Niebieski, szary lub pomarańczowy, dostosowany |