| Genişlik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ağırlık | Katman başına 100kg-500kg/ |
| Meclis Gerekli | Evet |
| Malzeme kalınlığı | Yükleme kapasitesine göre |
| Tip | Cıvatasız / perçin rafları |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Köken | Jiangsu, Çin |
| Seviyesi | 2-3 Seviye |
| Malzeme | çelik |
| Boyut | Müşteri Boyutu |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Adjustable Shelves | Yes |
| Easy To Clean | Yes |
| Number Of Shelves | 5 |
| Rust Resistant | Yes |
| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tip | orta görevli raf |
| Ağırlık kapasitesi | Katman başına 300-600 |
| Kullanmak | Depo rafı |
| Malzeme | Çelik |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk | Siyah/turuncu/mavi/gri/yeşil/özelleştirilmiş |
| Ağırlık | Katman başına 100kg-500kg/ |
| Raf sayısı | 5 |
| Tip | Cıvatasız / perçin rafları |
| color | customize |
|---|---|
| Product Specification | customize |
| Scope | Warehouse drive in pallet racking |
| Advantages | economical, simple, high density |
| Style | Industrial |
| Tip | orta görevli raf |
|---|---|
| Malzeme | Q235b çelik |
| Kullanmak | Depolamak |
| Derinlik | Özelleştirilmiş |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Scale | Heavy Duty |
| Surface Finish | Powder Coated And Galvanized |
| Tip | Dirsekli |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik |
| Kullanmak | Depo rafı |
| Kullanım | Depo, otomobil parçaları, endüstri, soğuk depolama |
| Renk | Özelleştirilmiş (reg ar renkleri turuncu, mavi ve gümüş gri) |
| Tip | Palet rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık kapasitesi | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Depo, süpermarket, lojistik, e-ticaret, vb. |
| Renk | Mavi, gri veya turuncu, özelleştirilmiş |