| Τύπος | Ράφι και ράφια χωρίς μπουλόνια |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία διάβρωσης |
| Χωρητικότητα βάρους | 1000 kg-5000 kg |
| Πλάτος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Ράφια χωρίς μπουλόνια / πριτσίνια |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία διάβρωσης |
| Χωρητικότητα βάρους | 350 ~ 800kg/στρώμα |
| Πλάτος | Προσαρμοσμένος |
| Suitable For Indoor/Outdoor Use | Indoor |
|---|---|
| Easy To Clean | Yes |
| Number Of Shelves | 5 |
| Scratch Resistant | Yes |
| Finish | Powder Coating |
| Type | warehouse rack |
|---|---|
| Material | Q235B steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Application | Warehouse, supermarket, logistics, E-commerce, etc. |
| Scale | Medium Duty |
| Τύπος | ράφι μεσαίας δασμού |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235B |
| Χρήση | Αποθήκευση |
| Βάθος | Προσαρμοσμένος |
| Πλάτος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Ράφια χωρίς μπουλόνια / πριτσίνια |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι |
| Χρήση | Ράφι αποθήκης |
| Βάθος | προσαρμοσμένος |
| Πλάτος | προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Ατσάλι |
|---|---|
| Χωρητικότητα βάρους | 300~700 kg/στρώμα |
| Τύπος | Ράφια χωρίς μπουλόνια / πριτσίνια |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος | Αποδοχή μεγέθους πελατών |
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| used | Warehouse Rack |
| Number Of Shelves | 5 |
| Finish | Powder Coating |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Scratch Resistant | Yes |
|---|---|
| Number Of Shelves | 5 |
| Weight Capacity | 100kg-500KG/per Layer |
| Dimensions | Customized |
| feature | Adjustable,assemble |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Ρυθμιστικό | Ρυθμιζόμενα ράφια και ύψος |
| Αντοχή | Μακροχρόνιος |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό, ευπροσάρμοστο, εξοικονόμηση χώρου |
| Υλικό | Μέταλλο |