| Typ | Bez śruby półka i stojaki |
|---|---|
| Tworzywo | stal |
| Funkcja | Ochrona przed korozją |
| Pojemność wagowa | 1000 kg-5000 kg |
| Szerokość | Dostosowane |
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
|---|---|
| Tworzywo | stal |
| Funkcja | Ochrona przed korozją |
| Pojemność wagowa | 350 ~ 800 kg/warstwa |
| Szerokość | Dostosowane |
| Suitable For Indoor/Outdoor Use | Indoor |
|---|---|
| Easy To Clean | Yes |
| Number Of Shelves | 5 |
| Scratch Resistant | Yes |
| Finish | Powder Coating |
| Type | warehouse rack |
|---|---|
| Material | Q235B steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Application | Warehouse, supermarket, logistics, E-commerce, etc. |
| Scale | Medium Duty |
| Typ | Stojak na średnich obowiązkach |
|---|---|
| Tworzywo | Q235b Stal |
| Używać | Składowanie |
| Głębokość | Dostosowane |
| Szerokość | Dostosowane |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Material | Steel |
| Use | Warehouse Rack |
| Depth | Customized |
| Width | Customized |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Pojemność wagowa | 300 ~ 700 kg / warstwa |
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| Rozmiar | Zaakceptuj rozmiar klienta |
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| used | Warehouse Rack |
| Number Of Shelves | 5 |
| Finish | Powder Coating |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Scratch Resistant | Yes |
|---|---|
| Number Of Shelves | 5 |
| Weight Capacity | 100kg-500KG/per Layer |
| Dimensions | Customized |
| feature | Adjustable,assemble |
| Features | Sturdy, Versatile, Space-saving |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Adjustability | Adjustable Shelves And Height |
| Durability | Long-lasting |
| Material | Metal |