| Type | Boutloze plank en rekken |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Gewichtscapaciteit | 1000 kg-5000 kg |
| Breedte | Aangepast |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Gewichtscapaciteit | 350 ~ 800kg/laag |
| Breedte | Aangepast |
| Suitable For Indoor/Outdoor Use | Indoor |
|---|---|
| Easy To Clean | Yes |
| Number Of Shelves | 5 |
| Scratch Resistant | Yes |
| Finish | Powder Coating |
| Type | warehouse rack |
|---|---|
| Material | Q235B steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Application | Warehouse, supermarket, logistics, E-commerce, etc. |
| Scale | Medium Duty |
| Type | gemiddeld dienst rek |
|---|---|
| Materiaal | Q235B staal |
| Gebruik | Opslag |
| Diepte | Aangepast |
| Breedte | Aangepast |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Diepte | aangepast |
| Breedte | aangepast |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Gewicht capaciteit | 300~700kg/laag |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Maat | Accepteer de grootte van de klant |
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| used | Warehouse Rack |
| Number Of Shelves | 5 |
| Finish | Powder Coating |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Scratch Resistant | Yes |
|---|---|
| Number Of Shelves | 5 |
| Weight Capacity | 100kg-500KG/per Layer |
| Dimensions | Customized |
| feature | Adjustable,assemble |
| Maat | Aanpasbaar |
|---|---|
| Aanpassing | Verstelbare planken en hoogte |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Functies | Stevig, veelzijdig, ruimtebesparend |
| Materiaal | Metaal |