| Επιφανειακή επεξεργασία | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μπλε, πορτοκαλί, πράσινο, γκρι/προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ευκανόνιστος | Ναί |
| Στυλ | Αυτόματη αποθήκευση/υψηλή πυκνότητα |
|---|---|
| Χρήση | Αποθήκη αποθήκης |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία διάβρωσης, βαριά καθήκοντα, ανθεκτική |
| Χρώμα | Μπλε, πορτοκαλί, πράσινο, γκρι/προσαρμοσμένο |
| Υλικό | ατσάλι |
| Τύπος | Φουντουκιά |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235B |
| Πλάτος | προσαρμοσμένος |
| Υψος | προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο (τα χρώματα reg ar είναι πορτοκαλί, μπλε και ασημένιο γκρι) |
| Τύπος | ράφι μεσαίας δασμού |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρήση | Αποθήκευση |
| Ικανότητα φόρτωσης | 200Kg-500Kg/στρώμα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Ράφια χωρίς μπουλόνια / πριτσίνια |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία διάβρωσης |
| Χωρητικότητα βάρους | 350 ~ 800kg/στρώμα |
| Πλάτος | Προσαρμοσμένος |
| Ανθεκτικό σε γρατζουνιές | Ναί |
|---|---|
| Αριθμός ράφια | 5 |
| Φινίρισμα | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Πλάτος | προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Μαύρο/πορτοκαλί/μπλε/γκρι/πράσινο/προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Ατσάλι |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αποθήκη αποθήκης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Τύπος | Φυλάκιο παλέτων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα βάρους | 1000KG-5000KG/ΑΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ |
| Πλάτος | 900-1500 mm |
| Υψος | 3000mm12000mm |
| Μέγεθος Prcustomizeoduct | Προσαρμόζω |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόζω |
| ΚΑΕ | Ναί |
| Φινίρισμα | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη |
| Άλλο όνομα | Βιομηχανική παλέτα ράφι ράφι |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βάθος | προσαρμοσμένος |
| Δομή | Δομή χάλυβα |
| Υλικό | ατσάλι |
| Χρώμα | Μπλε και πορτοκαλί / προσαρμοσμένο |