| Obróbka powierzchni | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Kolor | Niebieski, pomarańczowy, zielony, szary/dostosowany |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nastawny | Tak |
| Style | Automatic Storage/High Density |
|---|---|
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Material | Steel |
| Type | Cantilevere RACK |
|---|---|
| Material | Q235B steel |
| Width | Customized |
| Height | Customized |
| Color | Customized(Reg ar colors are orange, blue and silver grey) |
| Typ | Stojak na średnich obowiązkach |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Używać | Składowanie |
| Pojemność ładowania | 200 kg-500 kg / warstwa |
| Kolor | Dostosowane |
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
|---|---|
| Tworzywo | stal |
| Funkcja | Ochrona przed korozją |
| Pojemność wagowa | 350 ~ 800 kg/warstwa |
| Szerokość | Dostosowane |
| Scratch Resistant | Yes |
|---|---|
| Number Of Shelves | 5 |
| Finish | Powder Coating |
| Width | Customized |
| Color | Black/Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacja | Magazyn magazynowy |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Typ | stojak na palety |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | 1000 KG-5000 KG/NA POZIOM |
| Szerokość | 900 mm-1500 mm |
| Wysokość | 3000mm-12000mm |
| Prcustomizeoduct size | customize |
|---|---|
| color | customize |
| Oem | Yes |
| Finish | Powder Coated |
| Other Name | Industrial Pallet Rack Shelving |
| Loading Capacity | Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Structure | Steel Structure |
| Material | Steel |
| Color | Blue And Orange / Customized |