| Gewichtscapaciteit | 500-5000kg |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Verpakking | Als vereisten van de klant |
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
| Alternatieve naam | Duw het opbergrek terug |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Kleur | Oranje/blauw/grijs/groen/aangepast |
| Gebruik | Magazijn, auto -onderdelen, industrie, koude opslag |
| Maat | aangepast |
| Finish | Bedekt met poeder |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | palletrek |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewicht capaciteit | 1000KG-5000KG/PER NIVEAU |
| Breedte | 900 mm-1500 mm |
| Hoogte | 3000mm12000mm |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Verpakking | Als vereisten van de klant |
| Kleur | Blauw, oranje, groen/aanpasbaar |
| Gewichtscapaciteit | 500-5000kg |
| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 500 ton per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Type | Boutloos middelzwaar rek |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewicht capaciteit | 150 kg-600 kg |
| Breedte | Aangepast |
| Hoogte | Aangepast |
| Type | palletrek |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewicht capaciteit | Aangepast |
| Gebruik | Magazijn, supermarkt, logistiek, e-commerce, etc. |
| Kleur | Blauw, grijs of oranje, aangepast |