| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Material | Steel |
|---|---|
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Size | Customized |
| Finish | Powder Coated |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ | stojak na palety |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | 1000 KG-5000 KG/NA POZIOM |
| Szerokość | 900 mm-1500 mm |
| Wysokość | 3000mm-12000mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Usage | Warehouse Storage System |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Color | Blue, Orange, Green/Customizable |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 500 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Typ | Bezśrubowy stojak do średnich obciążeń |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | 150 kg-600 kg |
| Szerokość | Dostosowane |
| Wysokość | Dostosowane |
| Typ | stojak na palety |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | Dostosowane |
| Stosowanie | Magazyn, supermarket, logistyka, handel elektroniczny itp. |
| Kolor | Niebieski, szary lub pomarańczowy, dostosowany |