| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Material | Steel |
|---|---|
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Size | Customized |
| Finish | Powder Coated |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 550 ton |
| Menşe yeri | Çin |
| Tip | Palet rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık kapasitesi | 1000KG-5000KG/SEVİYE BAŞINA |
| Genişlik | 900mm-1500mm |
| Yükseklik | 3000mm-12000mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 550 ton |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 550 ton |
| Menşe yeri | Çin |
| Usage | Warehouse Storage System |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Color | Blue, Orange, Green/Customizable |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 500 ton |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Tip | Geçmeli Orta görev rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık kapasitesi | 150Kg-600Kg |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Yükseklik | Özelleştirilmiş |
| Tip | Palet rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık kapasitesi | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Depo, süpermarket, lojistik, e-ticaret, vb. |
| Renk | Mavi, gri veya turuncu, özelleştirilmiş |