| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Material | Steel |
|---|---|
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Size | Customized |
| Finish | Powder Coated |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 550 تن در ماه |
| محل منبع | چین |
| تایپ کنید | قفسه پالت |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| ظرفیت وزن | 1000 کیلوگرم - 5000 کیلوگرم / در هر سطح |
| عرض | 900mm-1500mm |
| ارتفاع | 3000mm-12000mm |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 550 تن در ماه |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 550 تن در ماه |
| محل منبع | چین |
| Usage | Warehouse Storage System |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Color | Blue, Orange, Green/Customizable |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی صادرات استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت | t/t |
| قابلیت ارائه | 500 تن در ماه |
| محل منبع | چین |
| تایپ کنید | قفسه متوسط بدون پیچ و مهره |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| ظرفیت وزن | 150 کیلوگرم-600 کیلوگرم |
| عرض | سفارشی |
| ارتفاع | سفارشی |
| تایپ کنید | قفسه پالت |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| ظرفیت وزن | سفارشی |
| استفاده | انبار ، سوپر مارکت ، تدارکات ، تجارت الکترونیکی و غیره |
| رنگ | آبی ، خاکستری یا نارنجی ، سفارشی |