| Krasbestendig | Ja |
|---|---|
| Breedte | Aangepast |
| Montage vereist | Ja |
| Gebruikt | Magazijnrek |
| Kleur | Zwart/oranje/blauw/grijs/groen/aangepast |
| Type | Storage Racks/Shelves |
|---|---|
| Oem/Odm | Available upon request |
| Advantage | Maximize storage space, improve efficiency |
| Load Capacity | 500-1000kg per layer |
| Color | Customized |
| Type | Vrijdragen |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Breedte | Aangepast |
| Hoogte | Aangepast |
| Kleur | Aanpassen |
| Materiaal | Metalen |
|---|---|
| Type | Mezzanine rek |
| Capaciteit | Aangepast |
| Kleur | Aangepast |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Finish | Vermogenscoating |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | 1000-2000 kg |
| Kleur | aangepast |
| Trefwoord | Smalle gangpalletplank |
| Toepassingsomgeving | Magazijnoplossingen, goederenopslagrek |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Gewicht capaciteit | 300~700kg/laag |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Maat | Accepteer de grootte van de klant |
| Materiële dikte | Volgens de laadcapaciteit |
|---|---|
| Montage vereist | Ja |
| Functie | Verstelbaar, monteren |
| Aantal planken | 5 |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Krasbestendig | Ja |
|---|---|
| Applicatie | Magazijn, supermarkt, logistiek, e-commerce, etc. |
| Kleur | Zwart/oranje/blauw/grijs/groen/aangepast |
| Gebruikt | Magazijnrek |
| Materiële dikte | Volgens de laadcapaciteit |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Applicatie | Transport, industriële, auto -onderdelen enz |
| Opvouwbaar | Ja |
| Stijl | Zware dienst |
| Milieuvriendelijk | Ja |