| Çizilmeye dayanıklı | Evet |
|---|---|
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Meclis Gerekli | Evet |
| Kullanılmış | Depo rafı |
| Renk | Siyah/turuncu/mavi/gri/yeşil/özelleştirilmiş |
| Type | Storage Racks/Shelves |
|---|---|
| Oem/Odm | Available upon request |
| Advantage | Maximize storage space, improve efficiency |
| Load Capacity | 500-1000kg per layer |
| Color | Customized |
| Tip | Dirsekli |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Yükseklik | Özelleştirilmiş |
| Renk | Özelleştirmek |
| Malzeme | metalik |
|---|---|
| Tip | Asma rafı |
| Kapasite | Özelleştirilmiş |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Finish | Power Coating |
|---|---|
| Weight Capacity | 1000-2000kg |
| Color | Customized |
| Keyword | Narrow Aisle Pallet Shelf |
| Application Environment | Warehouse Solutions,Goods Storage Rack |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Ağırlık kapasitesi | 300~700kg/katman |
| Tip | Cıvatasız / perçin rafları |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut | Müşteri Boyutunu Kabul Edin |
| Material thickness | According To Loading Capacity |
|---|---|
| Assembly Required | Yes |
| feature | Adjustable,assemble |
| Number Of Shelves | 5 |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Scratch Resistant | Yes |
|---|---|
| Application | Warehouse, Supermarket, Logistics, E-commerce, Etc. |
| Color | Black/Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| used | Warehouse Rack |
| Material thickness | According To Loading Capacity |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 550 ton |
| Menşe yeri | Çin |
| Durability | High |
|---|---|
| Application | Transport, Industrial,Auto Parts Etc |
| Foldable | Yes |
| Style | Heavy Duty |
| Eco-Friendly | Yes |