| Odporny na zarysowania | Tak |
|---|---|
| Szerokość | Dostosowane |
| Wymagany montaż | Tak |
| Używany | Stojak magazynowy |
| Kolor | Czarny/pomarańczowy/niebieski/szary/zielony/dostosowany |
| Type | Storage Racks/Shelves |
|---|---|
| Oem/Odm | Available upon request |
| Advantage | Maximize storage space, improve efficiency |
| Load Capacity | 500-1000kg per layer |
| Color | Customized |
| Typ | Wspornik |
|---|---|
| Tworzywo | stal |
| Szerokość | Dostosowane |
| Wysokość | Dostosowane |
| Kolor | Dostosuj |
| Tworzywo | Metaliczny |
|---|---|
| Typ | Stojak na antresję |
| Pojemność | Dostosowane |
| Kolor | Dostosowane |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Finish | Power Coating |
|---|---|
| Weight Capacity | 1000-2000kg |
| Color | Customized |
| Keyword | Narrow Aisle Pallet Shelf |
| Application Environment | Warehouse Solutions,Goods Storage Rack |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Pojemność wagowa | 300 ~ 700 kg / warstwa |
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| Rozmiar | Zaakceptuj rozmiar klienta |
| Material thickness | According To Loading Capacity |
|---|---|
| Assembly Required | Yes |
| feature | Adjustable,assemble |
| Number Of Shelves | 5 |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Scratch Resistant | Yes |
|---|---|
| Application | Warehouse, Supermarket, Logistics, E-commerce, Etc. |
| Color | Black/Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| used | Warehouse Rack |
| Material thickness | According To Loading Capacity |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Durability | High |
|---|---|
| Application | Transport, Industrial,Auto Parts Etc |
| Foldable | Yes |
| Style | Heavy Duty |
| Eco-Friendly | Yes |