| Type | Cantilevered |
|---|---|
| Material | High Quality Cold-rolled Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Use | Warehouse Rack |
| Width | Customized |
| Prcustomizeoduct size | customize |
|---|---|
| color | customize |
| Oem | Yes |
| Finish | Powder Coated |
| Other Name | Industrial Pallet Rack Shelving |
| Type | warehouse rack |
|---|---|
| Material | Steel Q235 |
| Scale | Heavy Duty |
| Width | Customized according to your requirement |
| Height | Customized according to your requirement |
| Type | Selective Pallet Rack |
|---|---|
| Material | Steel |
| Use | Warehouse Rack |
| Weight Capacity | 1000kg-2000kg |
| Width | 800-1200mm |
| Wymiary | Dostosowane |
|---|---|
| Łatwy do czyszczenia | Tak |
| Grubość materiału | Według pojemności ładowania |
| Używany | Stojak magazynowy |
| Regulowane półki | Tak |
| Material | Steel |
|---|---|
| Layer | Multi-lever |
| Usage | Industrial Warehouse |
| Style | Multi-Level Racking |
| Width | Customized |
| Liczba półek | 5 |
|---|---|
| Szerokość | Dostosowane |
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
| Używany | Stojak magazynowy |
| Grubość materiału | Według pojemności ładowania |
| Scratch Resistant | Yes |
|---|---|
| Number Of Shelves | 5 |
| Weight Capacity | 100kg-500KG/per Layer |
| Dimensions | Customized |
| feature | Adjustable,assemble |
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
|---|---|
| Tworzywo | stal |
| Używać | Stojak magazynowy |
| Pojemność wagowa | 350 ~ 600 kg/warstwa |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Durability | High |
|---|---|
| Shape | Box |
| Feature | Durable, Folding, Nestable |
| Eco-Friendly | Yes |
| Application | Transport, Industrial,Auto Parts Etc |