| Materiaal | Staal, hoogwaardig koudgerolde staal, zacht staal Q235, koud gerold staal |
|---|---|
| Kleur | Blauw, oranje, E TC, RAL -systeem, aangepast (gewone kleuren zijn oranje) |
| Gebruik | Magazijnrek, Indus Trial Warehouse Storage Racking, Industrial, magazijngebruik, zolderrek |
| Breedte | Aangepast |
| Hoogte | Aangepast |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Type | Shuttle Racking System |
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Type | gemiddeld dienst rek |
|---|---|
| Materiaal | Q235B staal |
| Gebruik | Opslag |
| Diepte | Aangepast |
| Breedte | Aangepast |
| Finish | Vermogenscoating |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | 1000-2000 kg |
| Kleur | aangepast |
| Trefwoord | Smalle gangpalletplank |
| Toepassingsomgeving | Magazijnoplossingen, goederenopslagrek |
| Maat | Klantgrootte |
|---|---|
| Laag | 2-3 |
| Type | Mezzanine rek |
| Gebruik | Magazijnopslag |
| Applicatie | Goederenopslag |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Sollicitatie | Magazijn, logistiek, productie, etc. |
| Aangepast logo | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Verpakking | Als vereisten van de klant |
| Kleur | Blauw, oranje, groen/aanpasbaar |
| Gewichtscapaciteit | 500-5000kg |
| Stijl | Automatische opslag/hoge dichtheid |
|---|---|
| Gebruik | Magazijnopslag |
| Functie | Corrosiebescherming, zwaar, duurzaam |
| Kleur | Blauw, oranje, groen, grijs/aangepast |
| Materiaal | staal |
| Productspecificatie | Aanpassen |
|---|---|
| Kleur | Aanpassen |
| Handelswijze | 1000 kg |
| Packaging Details | Standard export packing |
| Delivery Time | 20 work days |
| Breedte | Aangepast |
|---|---|
| Productnaam | Mezzanine vloer |
| Kleur | Blauw en oranje / aangepast |
| Stijl | Multi-level racking |
| Verpakking | Verzoek van klanten |