| Tworzywo | Stalowa, wysokiej jakości stalowa stalowa, miękka stal Q235, stalowa stal na zimno |
|---|---|
| Kolor | Niebieski, pomarańczowy, e tc, system RAL, dostosowane (zwykłe kolory są pomarańczowe) |
| Używać | Stojak magazynowy, stojak na magazyn w magazynie Indus, użycie przemysłowe, magazynowe, stojak na po |
| Szerokość | Dostosowane |
| Wysokość | Dostosowane |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Type | Shuttle Racking System |
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Typ | Stojak na średnich obowiązkach |
|---|---|
| Tworzywo | Q235b Stal |
| Używać | Składowanie |
| Głębokość | Dostosowane |
| Szerokość | Dostosowane |
| Finish | Power Coating |
|---|---|
| Weight Capacity | 1000-2000kg |
| Color | Customized |
| Keyword | Narrow Aisle Pallet Shelf |
| Application Environment | Warehouse Solutions,Goods Storage Rack |
| Size | Customer Size |
|---|---|
| Layer | 2-3 |
| Type | Mezzanine Rack |
| Usage | Warehouse Storage |
| Application | Goods Storage |
| Tworzywo | stal |
|---|---|
| Aplikacja | Magazyn, logistyka, produkcja itp. |
| Niestandardowe logo | Dostępny |
| Kolor | Dostosowywanie |
| Rozmiar | Dostosowywanie |
| Usage | Warehouse Storage System |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Color | Blue, Orange, Green/Customizable |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Style | Automatic Storage/High Density |
|---|---|
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Material | Steel |
| Product Specification | customize |
|---|---|
| color | customize |
| Bearing | 1000kg |
| Packaging Details | Standard export packing |
| Delivery Time | 20 work days |
| Szerokość | Dostosowane |
|---|---|
| Nazwa produktu | Piętro na antresole |
| Kolor | Niebieski i pomarańczowy / dostosowany |
| Styl | Stojak wielopoziomowy |
| uszczelka | Prośba klientów |