| مادی | فولاد ، فولاد با کیفیت بالا ، فولاد خفیف Q235 ، فولاد نورد سرد |
|---|---|
| رنگ | آبی ، نارنجی ، E TC ، سیستم RAL ، سفارشی (رنگ های معمولی نارنجی هستند) |
| استفاده کردن | Rack Warehouse ، indus Trial Warehouse ذخیره سازی ، صنعتی ، استفاده از انبار ، قفسه اتاق زیر شیروانی |
| عرض | سفارشی |
| قد | سفارشی |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Type | Shuttle Racking System |
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| نوع | قفسه وظیفه متوسط |
|---|---|
| مادی | فولاد Q235B |
| استفاده کردن | انباره |
| عمق | سفارشی |
| عرض | سفارشی |
| Finish | Power Coating |
|---|---|
| Weight Capacity | 1000-2000kg |
| Color | Customized |
| Keyword | Narrow Aisle Pallet Shelf |
| Application Environment | Warehouse Solutions,Goods Storage Rack |
| Size | Customer Size |
|---|---|
| Layer | 2-3 |
| Type | Mezzanine Rack |
| Usage | Warehouse Storage |
| Application | Goods Storage |
| مادی | فولاد |
|---|---|
| کاربرد | انبار ، تدارکات ، تولید و غیره |
| آرم سفارشی | موجود |
| رنگ | قابل تنظیم |
| اندازه | قابل تنظیم |
| Usage | Warehouse Storage System |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Color | Blue, Orange, Green/Customizable |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Style | Automatic Storage/High Density |
|---|---|
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Material | Steel |
| Product Specification | customize |
|---|---|
| color | customize |
| Bearing | 1000kg |
| Packaging Details | Standard export packing |
| Delivery Time | 20 work days |
| عرض | سفارشی |
|---|---|
| نام محصول | کف mezzanine |
| رنگ | آبی و نارنجی / سفارشی |
| سبک | چند سطحی |
| بسته بندی | درخواست مشتریان |