| Malzeme | Çelik, Yüksek Kaliteli Soğuk Haddelenmiş Çelik, Hafif Çelik Q235, Soğuk Haddelenmiş Çelik |
|---|---|
| Renk | Mavi, turuncu, E TC, RAL sistemi, özelleştirilmiş (normal renkler turuncu) |
| Kullanmak | Depo Rafı, İndus Deneme Deposu Depolama Rafı, Endüstriyel, Depo Kullanımı, Tavan Rafı |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Yükseklik | Özelleştirilmiş |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Type | Shuttle Racking System |
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Tip | orta görevli raf |
|---|---|
| Malzeme | Q235b çelik |
| Kullanmak | Depolamak |
| Derinlik | Özelleştirilmiş |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Finish | Power Coating |
|---|---|
| Weight Capacity | 1000-2000kg |
| Color | Customized |
| Keyword | Narrow Aisle Pallet Shelf |
| Application Environment | Warehouse Solutions,Goods Storage Rack |
| Size | Customer Size |
|---|---|
| Layer | 2-3 |
| Type | Mezzanine Rack |
| Usage | Warehouse Storage |
| Application | Goods Storage |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Başvuru | Depo, lojistik, üretim vb. |
| özel logo | Mevcut |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Usage | Warehouse Storage System |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Color | Blue, Orange, Green/Customizable |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Style | Automatic Storage/High Density |
|---|---|
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Material | Steel |
| Product Specification | customize |
|---|---|
| color | customize |
| Bearing | 1000kg |
| Packaging Details | Standard export packing |
| Delivery Time | 20 work days |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün adı | Asma kat |
| Renk | Mavi ve turuncu / özelleştirilmiş |
| Stil | Çok seviyeli raf |
| Paketleme | Müşterilerin isteği |