| Hoogte | aangepast |
|---|---|
| Diepte | aangepast |
| Capaciteit | 500 kg/plank-2500kgs/plank |
| Functie | Palletopslagrek van hoge kwaliteit |
| Materiaal | staal |
| Type | Boutloze plank en rekken |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Gewichtscapaciteit | 1000 kg-5000 kg |
| Breedte | Aangepast |
| Type | gemiddeld dienst rek |
|---|---|
| Materiaal | Q235B staal |
| Gebruik | Opslag |
| Diepte | Aangepast |
| Breedte | Aangepast |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Packing | Carton Packing |
| Width | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
|---|---|
| Gebruik | Magazijnrek |
| Materiaal | Staal |
| Sollicitatie | Industrieel, magazijn, logistiek enz |
| Kleur | Aangepast |
| Maat | Aangepast |
|---|---|
| Kleur | Rood, blauw, oranje, aangepast |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Gewicht capaciteit | 300 kg tot 600 kg |
| Type | gemiddeld dienst rek |
| Finish | Bedekt met poeder |
|---|---|
| Diepte | Aangepast |
| Gebruik | Magazijn, auto -onderdelen, industrie, koude opslag |
| Hoogte | Aangepast |
| Functie | Palletopslagrek van hoge kwaliteit |
| Gewichtscapaciteit | 500-5000kg |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Verpakking | Als vereisten van de klant |
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
| Alternatieve naam | Duw het opbergrek terug |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Type | Shuttle Racking System |
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Width | Customized |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Assembly Required | Yes |
| Size | Customized |