| Height | Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Capacity | 500kgs/shelf-2500kgs/shelf |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| Tip | Cıvatasız raf ve raflar |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Özellik | Korozyon koruması |
| Ağırlık | 1000 kg-5000 kg |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Tip | orta görevli raf |
|---|---|
| Malzeme | Q235b çelik |
| Kullanmak | Depolamak |
| Derinlik | Özelleştirilmiş |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Packing | Carton Packing |
| Width | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Tip | Cıvatasız / perçin rafları |
|---|---|
| Kullanmak | Depo rafı |
| Malzeme | Çelik |
| Başvuru | Endüstriyel, depo, lojistik vb. |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Mavi, Turuncu, Özelleştirilmiş |
| Kullanmak | Depo rafı |
| Ağırlık kapasitesi | 300kg-600kg |
| Tip | orta görevli raf |
| Sona ermek | Toz boyalı |
|---|---|
| Derinlik | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Depo, otomobil parçaları, endüstri, soğuk depolama |
| Yükseklik | Özelleştirilmiş |
| Özellik | Yüksek kaliteli palet depolama rafı |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Color | Blue, Orange, Green, Grey/Customized |
| Type | Shuttle Racking System |
| Usage | Warehouse Storage |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Width | Customized |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Assembly Required | Yes |
| Size | Customized |