| Toepassingsomgeving | Magazijnoplossingen, goederenopslagrek |
|---|---|
| Functie | Corrosiebescherming, zwaar, duurzaam |
| Productnaam | Zware smalle gangpad rekken |
| Materiaal | Metaal, koud opgerold staal, staal |
| Gewichtscapaciteit | 1000-2000 kg |
| Type | Selective Pallet Rack |
|---|---|
| Material | Steel |
| Use | Warehouse Rack |
| Application | Goods Storage |
| Width | customized available |
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Packing | Carton Packing |
| Capacity | 500kgs-4000kgs/shelf |
| Height | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Width | Customized |
|---|---|
| Size | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Type | Zware palletrek |
|---|---|
| Flexibiliteit | Aanpasbaar om aan verschillende magazijnbehoeften te voldoen |
| Niveau | 2-7 niveaus |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Applicatie | Magazijnopslag |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating of gegalvaniseerd |
| Type | Zware palletrek |
| Niveau | 2-7 niveaus |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Type | zware palletracking |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Gewichtscapaciteit | 1000 kg-3000kg |
| Kleur | Aangepast volgens uw vereiste |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Use | Warehouse Rack |
| Width | customized |
| Type | Pallet -racking |
|---|---|
| Schaal | Zware dienst |
| Capaciteit | 500-5000 kg/laag, aangepast |
| Maat | W2700*D1200*3500 /Aangepast |
| Hoogte | 3000-10000mm, aangepast |
| Use | Industrial Warehouse Storage |
|---|---|
| Size | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Height | Customized |