| Type | steel storage rack |
|---|---|
| Material | Steel Q235 |
| Feature | Corrosion Protection |
| Application | Warehouse, supermarket, logistics, E-commerce, etc. |
| Finish | Powder coating /Galvanized |
| Type | pallet -racking |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewicht capaciteit | 350 ~ 800kg/laag |
| Breedte | Aangepast |
| Hoogte | Aangepast |
| Hoogte | Aangepast |
|---|---|
| Breedte | Aangepast |
| Capaciteit | 500 kgs-4000kgs/plank |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Finish | Bedekt met poeder |
| Type | palletrek |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewicht capaciteit | Aangepast |
| Gebruik | Magazijn, supermarkt, logistiek, e-commerce, etc. |
| Kleur | Blauw, grijs of oranje, aangepast |
| Breedte | aangepast |
|---|---|
| Gebruik | Magazijn, auto -onderdelen, industrie, koude opslag |
| Montage vereist | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Verpakking | Kartonpakking |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Sollicitatie | Magazijn, supermarkt, logistiek, e-commerce, etc. |
| Schaal | Zwaar uitgevoerd |
| Laag | Kan worden aangepast |
| Gewicht capaciteit | 1000KG-300KG |
| Gewichtscapaciteit | 500-5000kg |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Verpakking | Als vereisten van de klant |
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
| Alternatieve naam | Duw het opbergrek terug |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Number Of Levels | Customized |
| Material | Steel |
| Packing | Carton Packing |
| Finish | Powder Coated |
| Type | Opslagrekken |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Diepte | aangepast |
| Breedte | aangepast |
| Type | gemiddeld dienst rek |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gebruik | Opslag |
| Laadvermogen | 200kg-500kg/laag |
| Kleur | Aangepast |