| Type | steel storage rack |
|---|---|
| Material | Steel Q235 |
| Feature | Corrosion Protection |
| Application | Warehouse, supermarket, logistics, E-commerce, etc. |
| Finish | Powder coating /Galvanized |
| Typ | stojak paletowy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | 350 ~ 800 kg/warstwa |
| Szerokość | Dostosowane |
| Wysokość | Dostosowane |
| Wysokość | Dostosowane |
|---|---|
| Szerokość | Dostosowane |
| Pojemność | 500 kgs-4000 kg/półka |
| Obróbka powierzchniowa | Powłoka proszkowa |
| Skończyć | Powlekany proszkiem |
| Typ | stojak na palety |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | Dostosowane |
| Stosowanie | Magazyn, supermarket, logistyka, handel elektroniczny itp. |
| Kolor | Niebieski, szary lub pomarańczowy, dostosowany |
| Width | Customized |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Assembly Required | Yes |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Packing | Carton Packing |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Aplikacja | Magazyn, supermarket, logistyka, handel elektroniczny itp. |
| Skala | Ciężki obowiązek |
| Warstwa stojowa | Można dostosować |
| Pojemność wagowa | 1000 KG-300 KG |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Number Of Levels | Customized |
| Material | Steel |
| Packing | Carton Packing |
| Finish | Powder Coated |
| Type | storage racks |
|---|---|
| Material | Steel |
| Use | Warehouse Rack |
| Depth | Customized |
| Width | Customized |
| Typ | Stojak na średnich obowiązkach |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Używać | Składowanie |
| Pojemność ładowania | 200 kg-500 kg / warstwa |
| Kolor | Dostosowane |