| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 DNI ROBOCZYCH |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ | Pojemnik do przechowywania w stosach |
|---|---|
| Stosowanie | Transport, części przemysłowe, samochodowe |
| Kolor | Szary, niebieski, dostosuj |
| Tworzywo | Stal |
| Rozmiar | Dostosuj |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Type | Wire Mesh Metal Pallet Box |
|---|---|
| Load Capacity | ≥1000kg |
| Finish | Powder Coating |
| Usage | Transport, Industrial,Auto parts |
| Color | Grey,Blue,Customize |
| Scale | Heavy Duty |
|---|---|
| Width | Customized |
| Height | Customized |
| Color | Customized |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Pojemność | 500 kg-800 kg |
|---|---|
| Tworzywo | Mild Steel Q235 |
| Zdolność do stosu | 4 High |
| Aplikacja | Magazyn, supermarket, logistyka, handel elektroniczny itp. |
| Skala | Średnia służba / ciężka |
| Typ | stojak paletowy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Pojemność wagowa | 350 ~ 800 kg/warstwa |
| Szerokość | Dostosowane |
| Wysokość | Dostosowane |
| Scale | wire mesh container |
|---|---|
| Capacity | 500-2000 |
| Color | as request |
| Stackable | YES |
| Foldable | YES |