| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Packing | Carton Packing |
| Size | Customized |
| Schaal | Zware dienst |
|---|---|
| Alternatieve naam | Duw het opbergrek terug |
| Maat | Accepteer de grootte van de klant |
| Gewichtscapaciteit | 500-5000kg |
| Materiaal | staal |
| Gewichtscapaciteit | 500-5000kg |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
| Schaal | Zware dienst |
| Oppervlakte -afwerking | Poedercoated en gegalvaniseerd |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Gewicht capaciteit | 300~700kg/laag |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Maat | Accepteer de grootte van de klant |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Gewicht capaciteit | Aangepast |
| Type | Multi-niveaus |
| Maat | Aangepast |
| Kleur | Aangepast |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Sollicitatie | Magazijn, logistiek, productie, etc. |
| Aangepast logo | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Maat | Aanpasbaar |
| Product_naam | Rijd in rek |
|---|---|
| Diepte | aangepast |
| Kleur | aangepast |
| Applicatie | Magazijnopslag |
| Niveau | 2-7 niveaus |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
|---|---|
| Maat | aangepast |
| Gebruik | Magazijn, auto -onderdelen, industrie, koude opslag |
| Montage vereist | Ja |
| Materiaal | staal |
| Niveau | 2-3 niveaus |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Maat | Klantgrootte |
| Gebruik | Magazijnopslag |
| Oorsprong | Jiangsu, China |
| Montage vereist | Ja |
|---|---|
| Gebruik | Magazijn, auto -onderdelen, industrie, koude opslag |
| Kleur | Oranje/blauw/grijs/groen/aangepast |
| Finish | Bedekt met poeder |
| Diepte | aangepast |