| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Packing | Carton Packing |
| Size | Customized |
| Scale | Heavy Duty |
|---|---|
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Size | Accept Customer Size |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Material | Steel |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Scale | Heavy Duty |
| Surface Finish | Powder Coated And Galvanized |
| Vật liệu | Thép |
|---|---|
| Khả năng chịu trọng lượng | 300~700kg/lớp |
| Kiểu | Boltless / Rivet kệ |
| Màu sắc | Màu tùy chỉnh |
| Kích cỡ | Chấp nhận quy mô khách hàng |
| Vật liệu | Thép |
|---|---|
| Khả năng chịu trọng lượng | tùy chỉnh |
| Kiểu | Đa cấp |
| Kích cỡ | tùy chỉnh |
| Màu sắc | tùy chỉnh |
| Vật liệu | Thép |
|---|---|
| Ứng dụng | Kho, hậu cần, sản xuất, v.v. |
| logo tùy chỉnh | Có sẵn |
| Màu sắc | Có thể tùy chỉnh |
| Kích cỡ | Có thể tùy chỉnh |
| Product_Name | Drive In Rack |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Color | Customized |
| Application | Warehouse Storage |
| Level | 2-7 Levels |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Size | Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Assembly Required | Yes |
| Material | Steel |
| Level | 2-3 Levels |
|---|---|
| Material | Steel |
| Size | Customer Size |
| Usage | Warehouse Storage |
| Origin | Jiangsu,China |
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Finish | Powder Coated |
| Depth | Customized |