| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Packing | Carton Packing |
| Size | Customized |
| Scale | Heavy Duty |
|---|---|
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Size | Accept Customer Size |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Material | Steel |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Scale | Heavy Duty |
| Surface Finish | Powder Coated And Galvanized |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Ağırlık kapasitesi | 300~700kg/katman |
| Tip | Cıvatasız / perçin rafları |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut | Müşteri Boyutunu Kabul Edin |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Ağırlık kapasitesi | Özelleştirilmiş |
| Tip | Çok seviyeli |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Başvuru | Depo, lojistik, üretim vb. |
| özel logo | Mevcut |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Product_Name | Drive In Rack |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Color | Customized |
| Application | Warehouse Storage |
| Level | 2-7 Levels |
| Surface Treatment | Powder Coating |
|---|---|
| Size | Customized |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Assembly Required | Yes |
| Material | Steel |
| Level | 2-3 Levels |
|---|---|
| Material | Steel |
| Size | Customer Size |
| Usage | Warehouse Storage |
| Origin | Jiangsu,China |
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Finish | Powder Coated |
| Depth | Customized |