| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Scale | Heavy Duty |
|---|---|
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Size | Accept Customer Size |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse Storage System |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Color | Blue, Orange, Green/Customizable |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| आकार | ग्राहक का आकार स्वीकार करें |
|---|---|
| वैकल्पिक नाम | पुश बैक स्टोरेज रैक |
| विशेषता | संक्षारण संरक्षण |
| पैकिंग | ग्राहक की आवश्यकताओं के रूप में |
| प्रयोग | गोदाम भंडारण तंत्र |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Scale | Heavy Duty |
| Surface Finish | Powder Coated And Galvanized |
| Product Specification | customize |
|---|---|
| color | customize |
| Bearing | 1000kg |
| Packaging Details | Standard export packing |
| Delivery Time | 20 work days |
| प्रकार | ड्राइव-इन रैक |
|---|---|
| सामग्री | इस्पात |
| वजन क्षमता | स्वनिर्धारित |
| प्रयोग | गोदाम भंडारण |
| रंग | स्वनिर्धारित |
| पैकेजिंग विवरण | मानक निर्यात पैकिंग |
|---|---|
| प्रसव के समय | 5-15 कार्य दिवस |
| भुगतान शर्तें | टी/टी |
| आपूर्ति की क्षमता | प्रति माह 550 टन |
| उत्पत्ति के प्लेस | चीन |