| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Type | Pallet -racking |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Diepte | 1.5-2,5 mm |
| Gewichtscapaciteit | 1000-5000kgs |
| Type | Pallet -racking |
|---|---|
| Schaal | Zware dienst |
| Capaciteit | 500-5000 kg/laag, aangepast |
| Maat | W2700*D1200*3500 /Aangepast |
| Hoogte | 3000-10000mm, aangepast |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Weight Capacity | Customized according to your requirement |
| Dimension | Customized according to your requirement |
| Kleur | Aanpassen |
|---|---|
| Productspecificatie | Aanpassen |
| Werkingsgebied | Warehouse Drive in palletrekken |
| Voordelen | Economische, eenvoudige, hoge dichtheid |
| Stijl | Industrieel |