| पैकेजिंग विवरण | मानक निर्यात पैकिंग |
|---|---|
| प्रसव के समय | 5-15 काम के दिन |
| भुगतान शर्तें | टी/टी |
| आपूर्ति की क्षमता | प्रति माह 550 टन |
| उत्पत्ति के प्लेस | चीन |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Depth | 1.5-2.5mm |
| Weight Capacity | 1000-5000kgs |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Scale | Heavy Duty |
| Capacity | 500-5000kg/layer,customized |
| Size | W2700*D1200*3500 /Customized |
| Height | 3000-10000mm,customized |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Weight Capacity | Customized according to your requirement |
| Dimension | Customized according to your requirement |
| color | customize |
|---|---|
| Product Specification | customize |
| Scope | Warehouse drive in pallet racking |
| Advantages | economical, simple, high density |
| Style | Industrial |