| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Depth | 1.5-2.5mm |
| Weight Capacity | 1000-5000kgs |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Scale | Heavy Duty |
| Capacity | 500-5000kg/layer,customized |
| Size | W2700*D1200*3500 /Customized |
| Height | 3000-10000mm,customized |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Weight Capacity | Customized according to your requirement |
| Dimension | Customized according to your requirement |
| color | customize |
|---|---|
| Product Specification | customize |
| Scope | Warehouse drive in pallet racking |
| Advantages | economical, simple, high density |
| Style | Industrial |