| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Scale | Heavy Duty |
|---|---|
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Size | Accept Customer Size |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse Storage System |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Color | Blue, Orange, Green/Customizable |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| พิมพ์ | รถยนต์ใน rack |
|---|---|
| วัสดุ | เหล็ก |
| ความจุน้ำหนัก | ปรับแต่ง |
| การใช้งาน | ที่เก็บคลังสินค้า |
| สี | ปรับแต่ง |
| Product Specification | customize |
|---|---|
| color | customize |
| Bearing | 1000kg |
| Packaging Details | Standard export packing |
| Delivery Time | 20 work days |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Scale | Heavy Duty |
| Surface Finish | Powder Coated And Galvanized |