| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Type | industrieel rekken |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Functie | Corrosiebescherming |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Gewichtscapaciteit | 8000-24000 kg/verdieping |
| Verstelbare planken | Ja |
|---|---|
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Gebruikt | Magazijnrek |
| Finish | Poedercoating |
| Materiaal | Metaal |
| Type | zware palletracking |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Gebruik | Magazijnrek |
| Gewichtscapaciteit | 1000 kg-3000kg |
| Kleur | Aangepast volgens uw vereiste |
| Kleur | Oranje/blauw/grijs/groen/aangepast |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kgs-4000kgs/plank |
| Finish | Bedekt met poeder |
| Diepte | aangepast |
| Aantal niveaus | aangepast |
| Aantal planken | 5 |
|---|---|
| Breedte | Aangepast |
| Type | Boltless / Rivet Shelving |
| Gebruikt | Magazijnrek |
| Materiële dikte | Volgens de laadcapaciteit |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | gemiddeld dienst rek |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gebruik | Opslag |
| Laadvermogen | 200kg-500kg/laag |
| Kleur | Aangepast |
| Verpakking Details | Standaard exportverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 550 ton per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Materiaal | Metalen |
|---|---|
| Type | Mezzanine rek |
| Capaciteit | Aangepast |
| Kleur | Aangepast |
| Maat | Op maat gemaakt |