| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Typ | Stojak przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo | stal |
| Funkcja | Ochrona przed korozją |
| Używać | Stojak magazynowy |
| Pojemność wagowa | 8000-24000 kg/kondygnacja |
| Regulowane półki | Tak |
|---|---|
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
| Używany | Stojak magazynowy |
| Skończyć | Powłoka proszkowa |
| Tworzywo | Metal |
| Typ | wytrzymałym stojak na palety |
|---|---|
| Tworzywo | stal |
| Używać | Stojak magazynowy |
| Pojemność wagowa | 1000 kg-3000 kg |
| Kolor | Dostosowane zgodnie z Twoim wymaganiem |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Capacity | 500kgs-4000kgs/shelf |
| Finish | Powder Coated |
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Liczba półek | 5 |
|---|---|
| Szerokość | Dostosowane |
| Typ | Półki bez śruby / nitów |
| Używany | Stojak magazynowy |
| Grubość materiału | Według pojemności ładowania |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ | Stojak na średnich obowiązkach |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Używać | Składowanie |
| Pojemność ładowania | 200 kg-500 kg / warstwa |
| Kolor | Dostosowane |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 550 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Tworzywo | Metaliczny |
|---|---|
| Typ | Stojak na antresję |
| Pojemność | Dostosowane |
| Kolor | Dostosowane |
| Rozmiar | Dostosowane |