| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
|---|---|
| Finish | Powder Coated |
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Packing | Carton Packing |
| Depth | Customized |
| Chiều cao | Tùy chỉnh |
|---|---|
| Chiều rộng | Tùy chỉnh |
| Dung tích | 500kg-4000kg/kệ |
| Xử lý bề mặt | Lớp phủ bột |
| Hoàn thành | Bột phủ |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Assembly Required | Yes |
| Finish | Powder Coated |
| Height | Customized |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Material | Steel |
|---|---|
| Assembly Required | Yes |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Size | Customized |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Usage | Warehouse Storage System |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Color | Blue, Orange, Green/Customizable |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Kiểu | Giá đỡ trung bình Boltless |
|---|---|
| Vật liệu | Thép |
| Khả năng chịu trọng lượng | 150Kg-600Kg |
| Chiều rộng | tùy chỉnh |
| Chiều cao | tùy chỉnh |
| Vật liệu | Thép |
|---|---|
| Phong cách | Giá đỡ đa cấp |
| Màu sắc | Đỏ, Xanh, Cam, Tùy chỉnh |
| Cách sử dụng | Kho lưu trữ |
| Khả năng chịu trọng lượng | Theo nhu cầu của bạn |
| Kiểu | Boltless / Rivet kệ |
|---|---|
| Vật liệu | Thép |
| Tính năng | Bảo vệ ăn mòn |
| Công suất cân nặng | 350 ~ 800kg/lớp |
| Chiều rộng | Tùy chỉnh |
| Width | Customized |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Assembly Required | Yes |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Packing | Carton Packing |