| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Depth | Customized |
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Number Of Levels | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Packing | Carton Packing |
|---|---|
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Size | Customized |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün adı | Asma kat |
| Renk | Mavi ve turuncu / özelleştirilmiş |
| Stil | Çok seviyeli raf |
| Paketleme | Müşterilerin isteği |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Weight Capacity | Customized according to your requirement |
| Dimension | Customized according to your requirement |
| Width | Customized |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Assembly Required | Yes |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Packing | Carton Packing |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Depth | 1.5-2.5mm |
| Weight Capacity | 1000-5000kgs |
| Tip | orta görevli raf |
|---|---|
| Malzeme | Q235b çelik |
| Kullanmak | Depolamak |
| Derinlik | Özelleştirilmiş |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Scale | Heavy Duty |
| Capacity | 500-5000kg/layer,customized |
| Size | W2700*D1200*3500 /Customized |
| Height | 3000-10000mm,customized |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 550 ton |
| Menşe yeri | ÇİN |